Jak pomalować ściany?

Malowanie ścian to jedna z najpopularniejszych metod wykończenia wnętrz. Jest to stosunkowo prosty i niedrogi sposób, aby odświeżyć wygląd pomieszczenia i nadać mu nowe życie.

Aby przystąpić do malowania ścian, należy najpierw przygotować powierzchnię. Powinna być ona czysta, sucha i wolna od wszelkich zanieczyszczeń, takich jak kurz, brud lub stare farby. Następnie powinno się założyć na przylegające elementy, takie jak drzwi i okna, taśmę malarską, aby uniknąć przypadkowego naniesienia farby na nie.

Malowanie pokoju Trójmiasto.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego rodzaju farby i koloru. Farby wewnętrzne są dostępne w różnych rodzajach, takich jak farby lateksowe, farby olejne, farby akrylowe i wiele innych. Wybór koloru zależy od preferencji i stylu wnętrza.

Na życzenie, możemy skontaktować Ciebie z zaprzyjaźnioną projektantką wnętrz, aranżującą również całe wnętrza.

Zwracamy szczególną uwagę na właściwości farb, w tym ich jakość i rodzaj: efektywność krycia, elastyczność, trwałość powłoki po wyschnięciu, paro przepuszczalność czy względy zdrowotne. Wnętrza malujemy sprawdzonymi farbami akrylowymi, lateksowymi (różne stopnie połysku) m.in. takich producentów jak: Dekoral, Beckers, Dulux, Sigma, Caparol, Flügger, Tikkurila.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button